KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14444452
nr 1444 4452
Yang Xiao Chiu, Kina, Stilleben med kinaporslin. Signerad, daterad 2000. Olja på duk, 72x90, yttermått inklusive ram: 78x96 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:33:25
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)